Duális képzés

Duális formában is induló szakjainkra nappali tagozaton azok jelentkezését várjuk, akik motiváltak a teljes tanulmányi idejük alatt a gyakorlati életben való tapasztalatszerzésre. A duális képzési rendszerű oktatás egy adott BSc, ill. MSc szak alternatívája, amely abban különbözik a képzési kimeneti követelmények és a diploma egyenértékűségéből eredően, hogy szakmai gyakorlatszerzéssel egészül ki.

A duális képzésről minden tudnivaló megtalálható a www.dualisdiploma.hu és a www.felvi.hu oldalon!

A karunkon kínált duális BSc és MSc képzésekkel kapcsolatos további tudnivalók

Duális képzéssel kapcsolatos részletes információk: Duális Képzés Fehér Könyve

A keresztfélévben (februári kezdéssel) induló szakokra duális rendszerben a vállalati jelentkezési határidő: február 15.

Az általános eljárásban (szeptemberi kezdéssel) induló szakokra a vállalat jelentkezési határidő: szeptember 15.

Vállalati gyakorlati képzőhelyek szakok szerint:

Élelmiszermérnöki

Kertészmérnöki