Együttműködés a jövő pedagógusaiért
Együttműködési megállapodást kötött pénteken a tanárszakos hallgatók szakmai gyakorlatának biztosítására a Debreceni Egyetem Tanárképzési Központja és a Debreceni Szakképzési Centrum (DSzC).
Munkahelyi stressz a Science Café-ban
„Stressz és kiégés – Testi és lelki egészség a munka világában” címmel Kiss Tamás háziorvos, a Debreceni Egyetem Humán Tudományok Doktori Iskola PhD-hallgatója tart előadást a Science Café soron következő rendezvényén.

24 okt
„Stressz és kiégés - Testi és lelki egészség a munka világában” címmel Kiss Tamás háziorvos, a Debreceni Egyetem Humán tudományok doktori iskola PhD hallgatója tart előadást a Science Caféban.
24 okt
A centenáriumi programsorozat keretében intézettörténeti előadássorozatot szervez a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Kara.
24 okt
A Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar meghívására Kanada magyarországi nagykövete, Isabelle Poupart tart előadást „CANADIAN DREAM” címmel.
23 okt
Saját műveit olvashatják fel az irodalombarátok a LÉK (Lehetek Én is Költő) Irodalmi Kör nyílt foglalkozásán a DESzínház szervezésében.