24 máj
„Kihívások a XXI. századi fizioterápiában, innovatív módszerek és eszközök a rehabilitációban” címmel rendez szakmai napot a Debreceni Egyetem Népegészségügyi Kar Fizioterápiás Tanszéke és Hallgatói Önkormányzata.
23 máj
A Debreceni Egyetem Természetföldrajzi és Geoinformatikai Tanszéke idén 10. alkalommal rendez Térinformatikai Konferenciát és Szakkiállítást. A kétnapos program során prezentációk, vitaindító előadások, workshopok várják a résztvevőket.
22 máj
Aitor Cano Ramos (Spanyolország) mesterszakos diplomakoncertjén – többek között – Mozart, Debussy és Rahmanyinov műveit hallhatja a közönség.
22 máj
„A rendszeres fizikai aktivitás és sporttevékenységek immunológiai hatásai időskorban” címmel Papp Gábor, a Sporttudományi Intézet laborvezető orvosa tart előadást a Debreceni Egyetem tudományos ismeretterjesztő sorozatában.
Feliratkozás Debreceni Egyetem  RSS csatornájára