Tiktok pályázat - Miért jó debreceni agrárosnak lenni?

A 2023/2024-es tanév tavaszi félévében a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kara TikTok videópályázatot hirdet a hallgatói számára, melynek nyertesei értékes Campus Fesztivál bérleteket és napijegyeket nyerhetnek.

Ahhoz, hogy a pályázatra nevezhess, készíts egy 30-60 másodperces TikTok videót az alábbi felhívásra:

„Miért jó debreceni agrárosnak lenni?”

Röviden meséld el nekünk, hogy mit jelent számodra a DE-MÉK életérzés!

Mutasd be, hogy te miként éled meg a debreceni agráros egyetemi mindennapokat!

Avass be minket, hogy neked hogyan mit jelent az „Agrár egy csapat, egy család”!

Meséld el, hogy benned milyen érzéseket vált ki a Böszörményi úti Agrár Campus világa!

Jelentkezés

A TikTok videopályázatokat elektronikusan, e-mailben kérjük elküldeni agrarhok@gmail.com e-mail címre. Az e-mailben kérjük megadni az alábbiakat:

• a pályázó neve:
  • a pályázó szakja:
  • a pályázó évfolyama:
  • a videopályázat címe (max. egy mondat terjedelemben)
  • a pályázó elérhetősége (e-mail cím és telefonszám)

Pályázat benyújtásának határideje:  2024. április 30.

Adatkezelési tájékoztató - TIK-TOK PÁLYÁZAT

A pályázat részletes tartalma

A pályázók köre: a Debreceni Egyetem jelenlegi MÉK-es magyar és külföldi hallgatója.

A pályázati anyag: 30-60 másodperces TikTok videó, melyet a pályázó email formájában küld meg az agrarhok@gmail.com e-mail címre, a fentiekben kért személyes adatokkal, Egy hallgató maximum 3 videóval pályázhat. A videó készítésénél fontos, hogy maradjon a jó ízlés határain belül.

A pályázat díjazása

Szakmai zsűri által választott nyertesek:

• 1. hely: Campus Fesztivál bérlet
  • 2. hely: Campus Fesztivál hétvégi jegy (2 napos)
  • 3-5. hely: Campus Fesztivál Napijegy

Különdíjak: DE-MÉK meglepetéscsomag, egyéb ajándéktárgyak

A Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Karának vezetősége, valamint a kari Kommunikációs Csoport munkatársai és a DE MÉK HÖK képviselői alkotják a szakmai zsűrit, akik meghatározzák az 1-5. helyezéseket, illetve a különdíjakat.

A nyerteseket a jelentkezés során leadott e-mail címen 2024. május 3-ig értesítjük.

A díjak átadása

A díjak ünnepélyes keretek között személyesen kerülnek átadásra 2024. május 10-én a Debreceni Egyetem Böszörményi úti Campusán.

További részletes tájékoztatás, információ a pályázati felhívással kapcsolatosan az agrarhok@gmail.com e-mail címen kapható.