Adatok a látható tartományon túlról

Adatok a látható tartományon túlról, avagy műhold alapú zóna térkép készítése a mezőgazdasági tábláról

A DE-MÉK Földhasznosítási, Műszaki és Precíziós Technológiai Intézete felnőttképzést szervez gyakorló gazdálkodóknak, mezőgazdaság iránt érdeklődőknek és egyetemi hallgatóknak.

A képzés időpontja: 2024.06.19. (online)

Gyakorlati képzés helyszíne:

• Oline webex meeting

1. nap. (online oktatás)

• Térinformatikai alapismeretek, helymeghatározó eszközök működésének sajátosságai, adattovábbítási technológiái – Dr. Ragán Péter (2 óra)
  • Menedzsmentzóna térkép készítése mezőgazdasági tábláról ingyenes szoftverrel és adatforrással – Dr. Ragán Péter (4 óra)

Részvételi díj: 20.000 Ft. + Áfa (27%) azaz bruttó 25.400 Ft.

Jelentkezési határidő: 2024.05.30.

A képzés csak megfelelő jelentkezői létszám esetén indul.

Kapcsolattartó: Dr. Ragán Péter - ragan@agr.unideb.hu (+36 52 508 444 / 88043)

A regisztráció megrendelésnek minősül. A képzésen a részvétel feltétele a képzési díj előzetes kiegyenlítése. A jelentkezés véglegesítése és elküldése utána Debreceni Egyetem lemondást nem fogad el, a képzési díjat nem utalja vissza. A képzési díjat a képzésről történő távolmaradás esetén is ki kell fizetni. A képzési díj teljes kiegyenlítése után a részvétel átruházható.

REGISZTRÁCIÓ

(A regisztrációhoz kattintson a linkre ↑)