Metszési tanfolyam - 2023

A Debreceni Egyetem MÉK Kertészettudományi Intézete házikert és zártkert tulajdonosok, hobbikertészek, kistermelők számára téli tanfolyamot szervez...

Hogyan metsszünk szakszerűen?

Téli tanfolyam gyümölcstermesztőknek, szőlészeknek

A Debreceni Egyetem MÉK Kertészettudományi Intézete házikert és zártkert tulajdonosok, hobbikertészek, kistermelők számára téli tanfolyamot szervez, melynek célja a gyümölcsfák és a szőlő metszésével kapcsolatos alapvető elméleti és gyakorlati ismeretek elsajátítása. Az érdeklődők a kétnapos képzés során tantermi előadások és ültetvényekben végzett gyakorlati foglalkozások keretében elsajátíthatják a metszés elméleti alapjait és gyakorlati fogásait.

A tanfolyam részletei és a regisztrációhoz szükséges instrukciók elérhetőek az alábbi linken: Metszési tanfolyam