Adatok a látható tartományon túlról, avagy műhold alapú zóna térkép készítése a mezőgazdasági tábláról

A DE-MÉK Földhasznosítási, Műszaki és Precíziós Technológiai Intézete felnőttképzést szervez gyakorló gazdálkodóknak, mezőgazdaság iránt érdeklődőknek és egyetemi hallgatóknak.

A képzés időpontja: 2024. április 3.  (online)

Gyakorlati képzés helyszíne:

• Oline webex meeting

1. nap. (online oktatás)

• Térinformatikai alapismeretek, helymeghatározó eszközök működésének sajátosságai, adattovábbítási technológiái (2 óra)
  • Menedzsmentzóna térkép készítése mezőgazdasági tábláról ingyenes szoftverrel és adatforrással (4 óra)

Részvételi díj: 16.493,5 Ft. + Áfa (27%) azaz bruttó 20.000 Ft.

Jelentkezési határidő: 2024. 03.14.

A képzés csak megfelelő jelentkezői létszám esetén indul.

REGISZTRÁCIÓ

(A regisztrációhoz kattintson a linkre ↑)