Költségtérítési díj

Fontosabb információk a költségtérítés/önköltség/eljárási díjak befizetéséről

A költségtérítést/önköltséget az alábbiak szerint kérjük befizetni:

A költségtérítés/önköltség befizetése két módon történhet

• A hallgató fizeti saját számláról a gyűjtőszámlára
    • (folyamata: Hallgató a számláját kezelő banknak megbízást ad a gyűjtőszámlára átutalásra – Bank átutal – Hallgató gyűjtőszámla egyenlegén az átutalást követő 2-3. napon az összeg megjelenik - a Neptun-ban leteljesíti a kiírt tartozást.)
    • A gyűjtőszámla száma: 10034002-00282871-01120008   (2015.07.24-től változott!)
    • Az átutalási megbízás megjegyzés rovatába kerülendő adatok: Neptun-kód, Saját Név
  • Munkahely  fizeti a költségtérítést/önköltséget
    • (folyamata: A munkahely kinyomtatja és pontosan kitöltve az Debreceni Egyetem HKSZK iroda részére megküldi a nyilatkozatot; a HKSZK számlát állít ki és megküldi a munkahely részére; Munkahely teljesíti a számla alapján a befizetést. A teljesítés a Debreceni Egyetem pénzügyi rendszeréből átvezetésre kerül a Neptun rendszerbe.

Egyéb dokumentumok

Frissítés dátuma: 2017.11.17.