04 dec
A korábbi Anyahajó klub folytatásaként online SZÜLŐSÉG csoportot szervez a Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központja és a Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft.
04 dec
A Debreceni Egyetem Műszaki Karának msc-s építész hallgatói a debreceni galéria Facebook-oldalán online mutatják be elképzeléseiket arról, hogyan lehetne újragondolni a Modern és Kortárs Művészeti Központ fogadóterét.
03 dec
Puskás István kultúráért felelős alpolgármesterrel Duffek Mihály zongoraművész, egyetemi tanár beszélget a Debreceni Egyetem Professzori Klub soron következő online estjén.
03 dec
„Az önkéntesség támogatása, elismertetése és munkaerőpiaci hasznosítása Kelet Európában Erasmus+ projekt -2020-1-RO01-KA203-079899” címmel rendez projektindító online kerekasztal-beszélgetést a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kara.