16 okt
Magyarországon első alkalommal Debrecenben mutatja be a ZEISS Microscopy Magyarország azúkj ZEISS LSM 980 Airyscan lézeres pontszkennelő mikroszkópját.
16 okt
Hagyományőrző kulturális és oktatási célú határon túli magyar szervezetek bevonásával szervez Tanulási fesztivált a Debreceni Egyetem Művelődéstudományi és Humán Tanulmányok Tanszéke.
16 okt
Nagyváradi szakmai kirándulással egybekötve tartja hagyományos növényvédelmi fórumát a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kara.
15 okt
„Piros biotechnológia - Áttörés a gyógyászatban” címmel Bogsch Erik, a Richter Gedeon Nyrt. Biotechnológiai Üzletág igazgatóhelyettese tart előadást a 70 éves Természettudományi és Technológiai Kar jubileumi ünnepségsorozatának keretében.