Záróvizsga információk

2020/21. tanév decemberi záróvizsgával kapcsolatos információk

Nyilatkozat letölthető itt.

Diplomamunka készítési lap letölthető itt.

Záróvizsga eredmény és oklevél minősítés lekérdezése a Neptunban

2019/20. tanév júniusi záróvizsgával kapcsolatos információk

Záróvizsga témakörök (kihelyezve 2020.05.06.)

2019/20. tanév decemberi záróvizsgával kapcsolatos információk

Záróvizsga témakörök (kihelyezve 2019.11.18.)

2019/2020. tanév decemberi záróvizsgával kapcsolatos információk

Szakdolgozat / diplomadolgozat védés időpontja:  2019.11.25-26.
A dolgozat bírálatát a védés előtt minimum 5 nappal a védést szervező tanszéktől kapja meg.
A BSc-s hallgatók Gyakornoki program védése, valamint a FOSZ-os hallgatók szakmai gyakorlat védése ugyancsak a fenti időpontban kerül megrendezése.

A diplomaátadó ünnepség ideje: 2019. december 13. péntek 10:00 óra, helye: Debreceni Egyetem főépület, Egyetem tér 1. Díszudvar.

Diplomaátadóról tájékoztató a végzősöknek.

2018/19. tanév júniusi záróvizsgával kapcsolatos információk

3. bizottság vizsgahelyszíne változott!

A pirossal jelölt hallgatók korábbi értesítésünknek megfelelően könyvtári vagy pénzügyi tartozásukat sürgősen rendezzék, mivel fennálló tartozással záróvizsgára nem bocsáthatók!

Diplomaátadóról végzősöknek információ.

Záróvizsga témakörök (kihelyezve 2019.05.21.)

2018/19. tanév júniusi záróvizsgával kapcsolatos információk

Diplomamunka (diplomadolgozat, szakdolgozat) tartalmi és formai követelményei

Fontosabb időpontok, határidők:

Szakdolgozat/Diplomadolgozat beadási határidő: 2019. április 26. (péntek) 12:00 óra
Fontos tudnivalók: A dolgozatba kötött nyilatkozat legyen aláírva! A dolgozat hátuljában papír vagy nejlon tokban CD, amely alkoholos filccel legyen feliratozva (név, szak, tagozat, dolgozat címe, konzulens neve - nem elegendő egy papír előlapot a tokba becsúsztatni). Az élelmiszermérnök és élelmiszerbiztonsági- és minőségi mérnök hallgatók a plágiumszűrést az intézet iránymutatása alapján végezzék el.

Végzősök vizsgaidőszaka: 2019. április 15 - 2019. május 17.

DEA-ba való feltöltés: (az erről kapott igazolást a védésre kell vinni): http://agr.lib.unideb.hu/

Védés (gyakornoki program, szakdolgozat): 2019. május 22-23. A védés pontos időpontjáról és helyszínéről a szervező tanszék ad tájékoztatást.

Könyvtári kikörözés: A kikörözés határideje a ZV előtti héten lesz (pontos napot a kikörözést még el nem végzőknek Neptun üzenetben küldünk).

Záróvizsga: 2019. június 3-4.

2018/19. tanév decemberi záróvizsgával kapcsolatos információk

Diplomamunka (diplomadolgozat, szakdolgozat) tartalmi és formai követelményei

Fontosabb időpontok, határidők:

Szakdolgozat/Diplomadolgozat beadási határidő: 2018. október 26. (péntek) 12:00 óra

Végzősök vizsgaidőszaka: 2018. november 12 - 2018. november 30.

Védés (gyakornoki program, szakdolgozat): 2018. november 26 - 27. A védés pontos időpontjáról és helyszínéről a szervező tanszék ad tájékoztatást.

Záróvizsga: 2018. december 5-6.

Akik a nevüket pirossal látják, csak akkor záróvizsgázhatnak ha könyvtári tartozásukat rendezik és/vagy érdemjegyük bekerül.

Az oklevél minősítés számításának módja

Diplomaátadóról tájékoztató végzősöknek

Záróvizsga témakörök (kihelyezve 2018.11.20.)

Frissítés dátuma: 2020.10.15.