Nyomtatványtár

Finanszírozás, ösztöndíj

Tanulmányok

NEPTUN-on keresztül beadandó kérvények

• Feltétel - aktív hallgatói státusz a kérvény félévében (pl. a tavaszi félévben benyújtható kérvényeket a tavaszi félévben aktív státuszú hallgató láthatja!)
  • Leírás a kérvény benyújtásának módjáról, hivatalos igazolások csatolásáról
  • Kérelem költségtérítési díj fizetési határidő kitolására (Neptunon keresztül beadható várhatóan 2018.08.21 - 2018.09.23. között )
  • Kérelem költségtérítési díj  csökkentésére (Neptunon keresztül beadható várhatóan 2018.08.21 - 2018.09.23. között)
  • Kérelem költségtérítési díj részletfizetésére (nem adható be, helyette a fizetési határidő kitolását kérje)
  • Elfogadható hivatalos igazolás (DE Térítési és juttatási szabályzat 6. melléklet)

Egyéb nyomtatványok

• Adatmódosító nyilatkozat (Az adatok módosítása pár kivétellel a Neptun-ban is elvégezhető. Viselt nevet csak anyakönyvi kivonat alapján módosíthat. A lakcím módosításánál a lakcím a lakcímkártyán szereplő adatokkal egyezően kerüljön feltüntetésre.)

Frissítés dátuma: 2018.07.12.