Ösztöndíjak, juttatások

Pályázati felhívás doktori képzésre

A felhívás letölthető itt.

Beadási határidő: 2020. 12. 04.

Kiemelt ösztöndíj 2020/21/1

Szakmai, tudományos teljesítmény alapján nyújtható ösztöndíj igényléséhez csak állami ösztöndíjas képzésben részt vevőknek.
A pályázati formanyomtatvány letölthető itt.

Az kreditindex leolvasható az utolsó lezárt félévnél a Neptun Tanulmányok - Tanulmányi átlagok menüpontjából, a félév előtti kis "+" jel kinyitásával.

Beadási határidő: 2020. október 16., Guthyné Kerekes Gizella - Tanulmányi Osztály 58. iroda, 'A' épület.

Demonstrátori ösztöndíj pályázat 2020/2021. tanév

A Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar pályázatot hirdet a 2019/2020-as tanévre demonstrátori helyek betöltésére.

A részletes pályázati felhívás itt olvasható.

A pályázati űrlap letölthető az alábbi linkre kattintva.

A beadási határidő: 2020. október 16.

Szakmai Gyakorlati Ösztöndíj 2020/2021/1. félév

Pályázhatnak a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar: államilag támogatott / állami ösztöndíjas, nappali tagozatos képzésben részt vevő, a 2020/21/1. félévében 7. féléves gyakorlatukat töltő BSc szakos szakos hallgatói.
Szakmai gyakorlati ösztöndíjban az a hallgató részesülhet, aki a szakmai gyakorlatot a képzés székhelyétől eltérő helyen teljesíti, és e helyen nem részesül kollégiumi ellátásban, valamint a szakmai gyakorlat végzésének helye és az állandó lakóhely közötti távolság legalább 1 km.

A szakmai gyakorlati ösztöndíj kérelmet a megfelelő igazolásokkal ellátva a kell leadni a kari HÖK irodában MÉK HÖK iroda A épület földszintjén a portával szemben.

A pályázati lap letölthető innen.

A beadási határidő: 2020. október 16. péntek 14:00

Pályázati felhívás környezetvédelmi témájú diplomamunkát készítők hallgatók részére

Letölthető itt.

Határidő: 2020.09.30.

Nemzeti felsőoktatási ösztöndíj  felhívás a 2020/2021-as tanévre

- Felhívás
- Útmutató
- Pályázati lap

Pályázhatnak: nappali tagozatos, alap-, mesterképzésben, illetve osztatlan képzésben részt vevő hallgatók a 2019/2020. tanévben elért eredményeik alapján.

Beadási határidő: 2020. augusztus 15. 12:00 óra, a Tanulmányi Osztályra.
(Kérjük, a vizsgák sikeres teljesítése után kérje a félév lezárását a Tanulmányi Osztálytól.)

Felhívom a figyelmet, hogy a pályázatokat az oktatásért felelős miniszternek címzett kísérőlevéllel kell beadni!

Debreceni Egyetemen a hallgatói tanulmányi és szociális alapon járó térítések és juttatások rendszerét a felsőoktatási hallgatók juttatásairól és az általuk fizetendő egyes térítésekről szóló 51/2007. (III. 26.) Kormányrendelet, illetve a rendeletben foglaltak alapján „A Debreceni Egyetem Hallgatói Térítési és Juttatási Szabályzata” állapítja meg. A szabályzat szerint a következő juttatásokat kaphatják meg a hallgatók.

Magyar Állami Ösztöndíjszerződés tájékoztatók a 2019/20/1. félévvel tanulmányaikat megkezdőknek

Tájékoztató a magyar állami ösztöndíjjal támogatott képzés feltételeiről.

Rövid összefoglaló a magyar állami ösztöndíjszerződésről.

További tudnivalók: https://www.oktatas.hu/magyar-allami-osztondij

Frissítés dátuma: 2020.10.14.