Hallgatói juttatások

Demonstrátori ösztöndíj pályázat 2019/2020. tanév

A Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar pályázatot hirdet a 2019/2020-as tanévre demonstrátori helyek betöltésére.

A részletes pályázati felhívás itt olvasható.

A pályázati űrlap letölthető az alábbi linkre kattintva.

A beadási határidő: 2019. október 07.

Szakmai Gyakorlati Ösztöndíj 2019/2020/1. félév

Pályázhatnak a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar: államilag támogatott / állami ösztöndíjas, nappali tagozatos képzésben részt vevő, a 2019/2020/1. félévében 7. féléves gyakorlatukat töltő BSc szakos szakos hallgatói.
Szakmai gyakorlati ösztöndíjban az a hallgató részesülhet, aki a szakmai gyakorlatot a képzés székhelyétől eltérő helyen teljesíti, és e helyen nem részesül kollégiumi ellátásban, valamint a szakmai gyakorlat végzésének helye és az állandó lakóhely közötti távolság legalább 1 km.

A szakmai gyakorlati ösztöndíj kérelmet a megfelelő igazolásokkal ellátva a kell leadni a kari HÖK irodában MÉK HÖK iroda A épület földszintjén a portával szemben.

A pályázati lap letölthető innen.

A beadási határidő: 2019. október 11. péntek 12:00

Kiemelt ösztöndíj 2019/20/1

Szakmai, tudományos teljesítmény alapján nyújtható ösztöndíj igényléséhez csak állami ösztöndíjas képzésben részt vevőknek.
A pályázati formanyomtatvány letölthető itt.

Az kreditindex leolvasható az utolsó lezárt félévnél a Neptun Tanulmányok - Tanulmányi átlagok menüpontjából, a félév előtti kis "+" jel kinyitásával.

Beadási határidő: 2019. szeptember 27., MÉK TO 57. szoba (Dr. Kovács Istvánné)

Magyar Állami Ösztöndíjszerződés tájékoztatók a 2019/20/1. félévvel tanulmányaikat megkezdőknek

Tájékoztató a magyar állami ösztöndíjjal támogatott képzés feltételeiről.

Rövid összefoglaló a magyar állami ösztöndíjszerződésről.

További tudnivalók: https://www.oktatas.hu/magyar-allami-osztondij

Nemzeti felsőoktatási ösztöndíj  felhívás a 2019/2020-as tanévre

A Felhívás letöltehő ide kattintva.

Pályázhatnak: nappali tagozatos, alap-, mesterképzésben, illetve osztatlan képzésben részt vevő hallgatók a 2018/2019. tanévben elért eredményeik alapján.

Pályázati lap Beadási határidő: 2019. július 5. 12:00 óra, Tanulmányi Osztályra.
Felhívom a figyelmet, hogy a pályázatokat az oktatásért felelős miniszternek címzett kísérőlevéllel kell beadni!

Az Útmutató letölthető ide kattintva.

Térítésmentes Magyar Mezőgazdaság  elektronikus lap

A Magyar Mezőgazdaság hetilap digitális változatához szükséges hozzájáruló nyilatkozatot kitöltve, 2019. május 24-ig a Tanulmányi Osztályra szíveskedjen leadni.

Hozzájáruló nyilatkozat letölthető innen.

Szakmai Gyakorlati Ösztöndíj 2018/2019/2. félév

Pályázhatnak a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar: államilag támogatott / állami ösztöndíjas, nappali tagozatos képzésben részt vevő, a 2018/2019/2. félévében 7. féléves gyakorlatukat töltő BSc szakos szakos hallgatói.

A szakmai gyakorlati ösztöndíj kérelmet a megfelelő igazolásokkal ellátva a Kari Hallgatói Juttatási Bizottsághoz (KHJB) kell leadni a kari HÖK irodában MÉK HÖK iroda A épület földszintjén a portával szemben.

A pályázati lap letölthető innen.

A beadási határidő: 2018. április 11. 15:00

Kiemelt ösztöndíj 2018/19/2

A pályázati formanyomtatvány letölthető itt.

Beadási határidő: 2019. február 22., MÉK TO 57. szoba (Dr. Kovács Istvánné)

Demonstrátori ösztöndíj pályázat 2018/2019. tanév

A Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar pályázatot hirdet a 2018/2019-es tanévre demonstrátori helyek betöltésére.

A részletes pályázati felhívás itt olvasható.

A pályázati űrlap letölthető az alábbi linkre kattintva.

Frissítés dátuma: 2019.09.30.