Hallgatói juttatások

Nemzeti felsőoktatási ösztöndíj  felhívás a 2019/2020-as tanévre

A Felhívás letöltehő ide kattintva.

Pályázhatnak: nappali tagozatos, alap-, mesterképzésben, illetve osztatlan képzésben részt vevő hallgatók a 2018/2019. tanévben elért eredményeik alapján.

Pályázati lap Beadási határidő: 2019. július 5. 12:00 óra, Tanulmányi Osztályra.
Felhívom a figyelmet, hogy a pályázatokat az oktatásért felelős miniszternek címzett kísérőlevéllel kell beadni!

Térítésmentes Magyar Mezőgazdaság  elektronikus lap

A Magyar Mezőgazdaság hetilap digitális változatához szükséges hozzájáruló nyilatkozatot kitöltve, 2019. május 24-ig a Tanulmányi Osztályra szíveskedjen leadni.

Hozzájáruló nyilatkozat letölthető innen.

Szakmai Gyakorlati Ösztöndíj 2018/2019/2. félév

Pályázhatnak a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar: államilag támogatott / állami ösztöndíjas, nappali tagozatos képzésben részt vevő, a 2018/2019/2. félévében 7. féléves gyakorlatukat töltő BSc szakos szakos hallgatói.
Szakmai gyakorlati ösztöndíjban az a hallgató részesülhet, aki a szakmai gyakorlatot a képzés székhelyétől eltérő helyen teljesíti, és e helyen nem részesül kollégiumi ellátásban, valamint a szakmai gyakorlat végzésének helye és az állandó lakóhely közötti távolság legalább 1 km.

A szakmai gyakorlati ösztöndíj kérelmet a megfelelő igazolásokkal ellátva a Kari Hallgatói Juttatási Bizottsághoz (KHJB) kell leadni a kari HÖK irodában MÉK HÖK iroda A épület földszintjén a portával szemben.

A beadási határidő: 2018. április 11. 15:00

Kiemelt ösztöndíj 2018/19/2

Szakmai, tudományos teljesítmény alapján nyújtható ösztöndíj igényléséhez csak állami ösztöndíjas képzésben részt vevőknek.
A pályázati formanyomtatvány letölthető itt.

Az kreditindex leolvasható az utolsó lezárt félévnél a Neptun Tanulmányok - Tanulmányi átlagok menüpontjából, a félév előtti kis "+" jel kinyitásával.

Beadási határidő: 2019. február 22., MÉK TO 57. szoba (Dr. Kovács Istvánné)

Szakmai Gyakorlati Ösztöndíj 2018/2019/1. félév

Pályázhatnak a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar: államilag támogatott / állami ösztöndíjas, nappali tagozatos képzésben részt vevő, a 2018/2019/1. félévében 7. féléves gyakorlatukat töltő BSc szakos szakos hallgatói.

A beadási határidő: 2018. november 16. 12:00

Demonstrátori ösztöndíj pályázat 2018/2019. tanév

A Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar pályázatot hirdet a 2018/2019-es tanévre demonstrátori helyek betöltésére.

A részletes pályázati felhívás itt olvasható.

A pályázati űrlap letölthető az alábbi linkre kattintva.

Kiemelt ösztöndíj 2018/19/1

A pályázati formanyomtatvány letölthető itt.

Beadási határidő: 2018. szeptember 28., MÉK TO 57. szoba (Dr. Kovács Istvánné)

Nemzeti felsőoktatási ösztöndíj  felhívás a 2018/2019-es tanévre

A Felhívás letöltehő ide kattintva.

Pályázhatnak: nappali tagozatos, alap-, mesterképzésben, illetve osztatlan képzésben részt vevő hallgatók a 2017/2018. tanévben elért eredményeik alapján.

Pályázati lap (Beadási határidő: 2018. július 3. 12:00 óra, Tanulmányi Osztályra.

Szakmai Gyakorlati Ösztöndíj 2017/2018/2. félév

Pályázhatnak a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar: államilag támogatott / állami ösztöndíjas, nappali tagozatos képzésben részt vevő, a 2017/2018/2. félévében 7. féléves gyakorlatukat töltő BSc szakos szakos hallgatói.

A beadási határidő: 2018. március 29. 16:00

Kiemelt ösztöndíj 2017/18/2

A pályázati formanyomtatvány letölthető itt.

Beadási határidő: 2018. március 14., MÉK TO 57. szoba (Dr. Kovács Istvánné)

Szakmai Gyakorlati Ösztöndíj 2017/2018/1. félév

Pályázhatnak a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar: államilag támogatott / állami ösztöndíjas, nappali tagozatos képzésben részt vevő, a 2017/2018/1. félévében 7. féléves gyakorlatukat töltő BSc szakos szakos hallgatói.

A beadási határidő: 2017. október 19. 16:00

Demonstrátori ösztöndíj pályázat 2017/2018. tanév

A Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar pályázatot hirdet a 2017/2018-as tanévre demonstrátori helyek betöltésére.

A részletes pályázati felhívás itt olvasható.

A pályázati űrlap letölthető az alábbi linkre kattintva.

Kiemelt ösztöndíj 2017/18/1

A pályázati formanyomtatvány letölthető itt.

Beadási határidő: 2017. szeptember 27., MÉK TO 57. szoba (Dr. Kovács Istvánné)

Hallgatói ösztöndíj szerződés tudnivalói a 2017/18/1. félévére felvettek számára

A Magyar Állami Ösztöndíj igénybevételének feltétele - rövidített változatban - itt olvashatók.

A részletes szabályok az Oktatási Hivatal honlapján találhatók meg (Felsőoktatás / Állami ösztöndíj menüpontok alatt).

Nemzeti felsőoktatási ösztöndíj (régi nevén köztársasági ösztöndíj) felhívás a 2017/2018-es tanévre

A Felhívás letöltehő ide kattintva.

Pályázhatnak: nappali tagozatos, alap-, mesterképzésben, illetve osztatlan képzésben részt vevő hallgatók a 2016/17. tanévben elért eredményeik alapján.

Pályázati lap (Beadási határidő: 2017. június 30. 12:00 óra, Tanulmányi Osztály 57. szoba (Dr. Kovács Istvánné)

Szakmai Gyakorlati Ösztöndíj 2016/2017/2. félév

Pályázhatnak a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar: államilag támogatott / állami ösztöndíjas, nappali tagozatos képzésben részt vevő, a 2016/2017/2. félévében 7. féléves gyakorlatukat töltő BSc szakos valamint 4. féléves FOSZ szakos hallgatói.

A beadási határidő: 2017. április 6. 16:00

Kiemelt ösztöndíj 2016/17/2

A pályázati formanyomtatvány letölthető itt.

Beadási határidő: 2017. február 24., MÉK TO 57. szoba (Dr. Kovács Istvánné)

Frissítés dátuma: 2019.05.21.