IDÉN IS OTT LESZÜNK A CAMPUS FESZTIVÁLON!

2022, július 18 - 12:15
IDÉN IS OTT LESZÜNK A CAMPUS FESZTIVÁLON!

Idén is megrendezésre kerül – immár tizenegyedik alkalommal – Debrecen népszerű kulturális eseménye a Campus Fesztivál, melyen Karunk Élelmiszertechnológiai Intézete is részt vesz.

Szeretettel várunk minden kedves résztvevőt a fesztivál Egyetem Tér programjára, ahol standunknál többek között az oktatóink-kutatóink által fejlesztett termékekről tekinthetnek meg bemutatót, sőt ha kedvük támad meg is kóstolhatják ezen egyetemi élelmiszereket!

A termék bemutatók mellett számos érdekes nyereményjátékkal és programmal várjuk Látogatóinkat, ahol megismerkedhetnek oktatóinkkal, gyakornoki programunkban részt vevő hallgatóinkkal, szakkollégiumi diákjainkkal és érdekes történeteket hallgathatnak meg Hallgatói Önkormányzatunk tagjaitól is!

Várunk minden Kedves Érdeklődőt nagy szeretettel standunkon, találkozzunk személyesen is a Campus Fesztiválon!