Hallgatói juttatások

Nemzeti felsőoktatási ösztöndíj (régi nevén köztársasági ösztöndíj) felhívás a 2017/2018-es tanévre

A Felhívás letöltehő ide kattintva.

Pályázhatnak: nappali tagozatos, alap-, mesterképzésben, illetve osztatlan képzésben részt vevő hallgatók a 2016/17. tanévben elért eredményeik alapján.

Pályázati lap (Beadási határidő: 2017. június 30. 12:00 óra, Tanulmányi Osztály 57. szoba (Dr. Kovács Istvánné)
Felhívom a figyelmet, hogy a pályázatokat az oktatásért felelős miniszternek címzett kísérőlevéllel kell beadni!

Az Útmutató letölthető ide kattintva.

Szakmai Gyakorlati Ösztöndíj 2016/2017/2. félév

Pályázhatnak a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar: államilag támogatott / állami ösztöndíjas, nappali tagozatos képzésben részt vevő, a 2016/2017/2. félévében 7. féléves gyakorlatukat töltő BSc szakos valamint 4. féléves FOSZ szakos hallgatói.
Szakmai gyakorlati ösztöndíjban az a hallgató részesülhet, aki a szakmai gyakorlatot a képzés székhelyétől eltérő helyen teljesíti, és e helyen nem részesül kollégiumi ellátásban, valamint a szakmai gyakorlat végzésének helye és az állandó lakóhely közötti távolság legalább 1 km.

A szakmai gyakorlati ösztöndíj kérelmet a megfelelő igazolásokkal ellátva a Kari Hallgatói Juttatási Bizottsághoz (KHJB) kell leadni a kari HÖK irodában MÉK HÖK iroda A épület földszintjén a portával szemben.

A pályázati lap letölthető innen.

A beadási határidő: 2017. április 6. 16:00

Kiemelt ösztöndíj 2016/17/2

Szakmai, tudományos teljesítmény alapján nyújtható ösztöndíj igényléséhez csak állami ösztöndíjas képzésben részt vevőknek.
A pályázati formanyomtatvány letölthető itt.

Az kreditindex leolvasható az utolsó lezárt félévnél a Neptun Tanulmányok - Tanulmányi átlagok menüpontjából, a félév előtti kis "+" jel kinyitásával.

Beadási határidő: 2017. február 24., MÉK TO 57. szoba (Dr. Kovács Istvánné)

Frissítés dátuma: 2017.07.02.

v1.0-alpha95