Tormay Béla Szakkollégium

A Tormay Béla Szakkollégium célja, hogy magas színvonalú képzéssel és szolgáltatással, az alap- és alkalmazott tudományok művelésével hozzájáruljon a Debreceni Egyetem, és ezen belül a mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar szakember képzésének fejlődéséhez.

A Szakkollégium a Kar olyan szervezett, központilag támogatott tehetséggondozási rendszere, mely lehetőséget nyújt a Debreceni Egyetem hallgatói számára arra, hogy szakterületükön, érdeklődési területükön belül többlet ismeretanyagot szerezzenek, valamint a hallgatói támogatási rendszer adta lehetőségek segítségével, kutatómunkát végezzenek. A Tormay Béla Szakkollégium fontos céljának tekinti a nyelvoktatást és a különböző általános és szakirányú kurzusok által, olyan interdiszciplináris képzés létrehozását, amely széles látókörű, szakmailag felkészült szakemberek, kibocsátását teszi lehetővé.

Frissítés dátuma: 2017.07.08.

v1.0-alpha95