15 Aug
Kutatólaborban vakációznak
Vért és agyszöveti mintákat is analizálhatnak a Sántha Kálmán Szakkollégium nyári táborába érkezett középiskolás fiatalok a Debreceni Egyetemen.
12 Aug
FM90: hatékony immunterápia a Debreceni Egyetemen
Évekig tünetmentesek maradnak a kezelésben részt vett allergiás betegek – interjú Brugós László tüdőgyógyásszal a Campus Rádióban.
08 Aug
Sikeres a SZEBB-program
Rekordszámban csatlakoztak a megyében dolgozó családorvosok a Debreceni Egyetem klinikai vizsgálatokkal kapcsolatos kezdeményezéséhez.
04 Aug
Klasszikus gitárosok találkozója
Külföldi kórus is érkezik idén a Klasszikus Gitárosok Debreceni Fesztiváljára. Az érdeklődőket ingyenes koncertekkel várják.
04 Aug
Akikről a kövek beszélnek
Egyetemi kezdeményezésre állítanak emléket botlatókövekkel a holokauszt debreceni áldozatainak augusztusban.
28 Jul
FM90: egyetemi küldetés is a nyár legnagyobb bulija
A Campus Fesztivállal teljes az egyetem 3. missziós küldetése – interjú Bács Zoltán kancellárral a Campus Rádióban.
27 Jul
Felvételi: országosan a második (VIDEÓVAL)
A Debreceni Egyetemre 6278 diák jutott be, ezzel második az országos rangsorban. Az orvos- és egészségtudományi képzési terület továbbra is favorit.
27 Jul
A közmédiában a kancellári rendszerről
A Debreceni Egyetemen jelentős előrelépés volt a kancellári rendszer bevezetése – hangsúlyozta Szilvássy Zoltán rektor az M1 műsorában.
12 Jul
Debrecen-Nagyvárad innovációs tengely (VIDEÓVAL)
Workshopon tekintették át a jövőbeli együttműködés területeit a Debreceni és a Nagyváradi Egyetem szakemberei. A fórumot Debrecenben rendezték.
11 Jul
Fiatal tudósok támogatása
Százhetven fiatal kutató, köztük a Debreceni Egyetem 19 ifjú kiválósága részesül a Magyar Tudományos Akadémia Bolyai János Kutatói Ösztöndíjában.

v1.0-alpha95