Egyetemi tudással a juhágazatban

2017, July 11 - 11:25
Egyetemi szakember vezetésével lendülhet be újra a magyar juhágazat: Jávor András lett a Juh- és Kecske Terméktanács és Szakmaközi Szervezet elnöke.

Tisztújítást tartott a Juh- és Kecske Terméktanács és Szakmaközi Szervezet július 10-én, hétfőn. A Juh Terméktanács élére a küldöttek Jávor Andrást, a Debreceni Egyetem professzorát, rektori főtanácsadót választották elnöknek.

Jávor András 10 éves szünet után került ismét a szervezet élére, célja az ágazat elmúlt időszakban megromlott pozícióinak javítása. A visszatérő vezető új piacok elérését és korszerű termelési struktúrák kidolgozását fogalmazta meg célként, hogy ismét visszanyerje pozícióját a hajdan volt minőségi, olasz piacvezető magyar juhágazat.

Sajtóiroda

v1.0-alpha95